הדר קיץ2020_Artboard 1 copy 7.png
Untitled-1.jpg

סדנת STORY TELLING

אתם רוצים לגרום לקהל שלכם להזדהות עם הערכים והעשייה שלכם? להגדיל את קהל הלקוחות, לבלוט? אתם חייבים סיפור טוב!

אנו מזמינים אתכם לסדנת סטורי-טלינג ממוקדת, בה תקבלו כלים לכתוב את כרטיס היזם המושלם שלכם.

מפגש ראשון- 27.05 בין השעות 10:00-11:30

נבין את כוחו של הסיפור בהעברת מסרים שיווקיים וביצירת קשר משמעותי עם לקוחות בעידן הדיגיטלי. נקבל השראה מדוגמאות רלוונטיות ונכיר כלים ומתכונים לסיפור מנצח. נמקד את המסר ונבנה סיפור אותנטי ומרגש שיחבר אלינו את קהל היעד.


מפגש שני- 03.06 בין השעות 10:00-12:00

לאחר הגשת עבודה ראשונית ניפגש שוב לסדנת משוב ותיקונים: נזהה קהלים חדשים והזדמנויות עסקיות נוספות, נשכלל ונדייק את הסיפור, וניצור כרטיסי יזם שיעצימו אתכם ויעבירו היטב את המסר.

 

* כל משתתף/פת בסדנא, יקבל מאיתנו כרטיס יזם דיגיטלי מעוצב שישמש אותו ויופץ ברשת, בדף העסקי של המרחב, בקהילת המרחב בפייס ובקבוצות רלוונטיות נוספות וכמובן יופיע באתר. שימו לב- הכרטיס מיועד רק למי שיש לו/לה מיזם קיים ויכין את המלל לכרטיס בזמן.

*  הסדנא תועבר בזום, ההשתתפות בסדנא מותנית ברישום ותשלום מראש בעלות סמלית במיוחד של 80 ש"ח.

קפה אקטיביסטי

במה פתוחה-
אחת לחודש יתקיים פורום להצגת עשייה הכולל הקרנה של סרט דוקומנטרי, שיח פתוח בין המשתתפים, סיעור מוחות, שיתוף רעיונות והשראה לפיתוח מיזמים חדשים.

תאריכים קרובים
23/02/20, 22/03/20, 26/04/20 | 11:00-13:00

 

* המפגשים יתקיימו במרחב- רחוב דרך הים 78, קומת קרקע.

IMG_4667.JPG
388088-PC4BSQ-224small.jpg

אימון אישי

תהליכי האימון מאפשרים לאזרחים ותיקים המחפשים כיוון למימוש עצמי, לפיתוח וטיפוח כישוריהם ולהגשמת תשוקתם - להתמקד במאפיינים האישיים, בחייהם הפרטיים ובסביבתם.

התהליך כולל ליווי של מאמנים שהוכשרו לאימון ייחודי המדגיש צרכים ומאפיינים של האזרח הוותיק.

* 10 מפגשי אימון.

* עלות מסובסדת של 50 ש"ח למפגש (סה"כ עלות של 500 ש"ח).

* ההרשמה מותנית בפגישות היכרות ובדיקת התאמה.

* המפגשים יתקיימו במרחב- רחוב דרך הים 78, קומת קרקע.

בוקר עם משמעות

מגוון הרצאות קיץ בנושאים שונים:

ים של רגשות- 20.05.2020

ההתמודדות החריגה בתקופת הקורונה הובילה רבים מאיתנו לחוויה של סערת רגשות. בואו לשמוע איך ניתן לנהל את הרגשות כך שהם לא ינהלו אותנו, ולגלות מה ניתן ללמוד מהאופן בו אנחנו מרגישים... ההרצאה תיתן מענה לשאלות אלו ואחרות, במטרה לסייע בהתמודדות מיטבית עם אתגרי התקופה הנוכחית.

מונגש על מגש- 17.06.2020

ממשקים ואפליקציות מאפשרים לנו לצרוך מגוון אדיר של שירותים באופן דיגיטלי מהמחשב או הנייד. כל יזם ונותן שירות צריך לחשוב איך להגדיל את קהל היעד שלו. אחת הדרכים להגיע לקהל רחב היא לחשוב מראש על קבוצות אוכלוסייה שצריכות טכנולוגיה מסייעת כדי להשתמש בשירות, ולאפשר להם לקבל אותה. בהרצאה נכיר עקרונות של עיצוב מכליל ונגיש שיכול להפוך מוצר שרות או ממשק לשימושי וידידותי עבור הקהל הרחב ביותר. ההרצאה עשירה בידע שרלוונטי לכל יזם, נותן שירות ואזרח דיגיטאלי.

האומץ לפרוח בגיל 60-70-80- 08.07.2020

החיים הם לא חזרה גנרלית, והגיע הזמן להתקדם לחוויה החיובית הבאה, ולממש עד תום את הפוטנציאל שתמיד אמרו שיש לנו. בואו לנפץ מיתוסים על הגיל השלישי בהרצאת מבוא ורב שיח בנושא מעברי הגיל, מחשבות על שינויים והגשמה עצמית.

החיים ממעוף הסיפור- 05.08.20

סיפור טוב הוא כוח מניע אדיר עבור כל בעל עסק או מיזם מתפתח. תובנה זו הפכה את שוקה דינור, רו"ח, כלכלן ואיש עסקים מ'איש של מספרים' ל'איש של סיפורים'. יש לכם נפש יזמית? 

עובדים על סיפור המיזם שלכם ומחפשים השראה? בואו לשמוע את האסימונים נופלים בהרצאה שמשלבת ידע בעסקים עם תובנות שעולות מסיפורים.

* חודשים מאי-אוגוסט.

* ימי רביעי החל מהשעה 10:00.

* ההרצאות ללא תשלום אך מותנות בהרשמה מראש.

1406.jpg

למחשבות, קבלת פרטים והרשמה:
 

כל הזכויות לצילומים באתר שמורות לרותי פרנסדורף, אקי פלקסר ו- MOOTAG

מה ממלא אותך?yazamut60@gmail.com

052-477-7833 

  • Facebook - Black Circle